Desfășurător | HHI România 2022

Desfășurător

08:00START CHECK IN
10:00BATTLE CATEGORY
POPPING (FINALE) 1vs1, all ages
1 Mara Edulescu TROUBLE Academy
2 Zen Doma Art Style
3 Theodora Helgiu TROUBLE Academy
4 Nicholas Chiriac All In One Dance
5 Antonia Manu TROUBLE Academy
6 Daria Jurca All In One Dance
7 Maya TROUBLE Academy
8 Amalia Păun TROUBLE Academy
9 Costain TROUBLE Academy
LOCKING (FINALE) 1vs1, all ages
1 Tudoraka TROUBLE Academy
2 Alexandra Miruna Vlad TROUBLE Academy
3 Alexandra Banu TROUBLE Academy
4 Theodora Helgiu TROUBLE Academy
5 Mayar TROUBLE Academy
6 Daria Dumitrescu TROUBLE Academy
7 Maria Chindea TROUBLE Academy
8 Luca Cojocariu TROUBLE Academy
BREAKING (TOP 16) 1vs1, all ages
1 bboy roșco independent
2 David Constantin TROUBLE Academy
3 Andreea Silișteanu TROUBLE Academy
4 Andrei Dumitrescu TROUBLE Academy
5 Lenser Challenge Arts
6 Rareș Bobe TROUBLE Academy
7 Eliza Popescu Doma Art Style
8 Alexandra Miruna Vlad TROUBLE Academy
9 Anne Parascan TROUBLE Academy
10 Alexandru Zamfir Doma Art Style
11 Ioana Bălan TROUBLE Academy
12 Bboy Alex Five Crew
13 Gabriela Alexandra Botezatu TROUBLE Academy
14 Lucas Anghel Piticu Dance Studio
15 Maria Chindea TROUBLE Academy
16 B-boy Antonio Doma Art Style
17 David Găetan TROUBLE Academy
18 Gabriel Parascan TROUBLE Academy
19 Bboy Armand Revolution Dance Studio
20 Bboy Chen TROUBLE Academy
21 Antonia Manu TROUBLE Academy
22 Bboy Stefan Five Crew
23 Girl Ommy Challenge Arts
ALL STYLES (FINALE) 2vs2, all ages
1 Rareș Bobe & Gabriel Parascan TROUBLE Academy
2 Aian Cosma & Bogdan Pasca Doma Art Style
3 Alexandra Banu & Ana-Maria Pîrvu TROUBLE Academy
4 Andrei Apostol & Bianca Bistreanu Revolution Dance Studio
5 Luca Cojocariu & Andrei Dumitrescu TROUBLE Academy
6 Ioana Bălan & Antonia Manu TROUBLE Academy
7 David Constantin & Sorina-Cristiana Dina TROUBLE Academy
8 Theodora Helgiu & David Găetan TROUBLE Academy
9 Nicholas Chiriac & Alin Popa All In One Dance
10 Maria Alexandra Neagu & Simona Gabriela Ursu TROUBLE Academy
11 Riana Bir & Adelina Iacob Doma Art Style
12 Maria Chindea & Gabriela Alexandra Botezatu TROUBLE Academy
EXTRA Hip Hop (FINALE) 1vs1, 7 - 12 ani
1 Aian Cosma Doma Art Style
2 Daria Dumitrescu TROUBLE Academy
3 Daria Moscalu TROUBLE Academy
4 Gabriel Parascan TROUBLE Academy
5 Matteo Challenge Arts
6 Anne Parascan TROUBLE Academy
7 Alexandru Zamfir Doma Art Style
8 Rareș Bobe TROUBLE Academy
9 Antonia Trandafir TROUBLE Academy
10 David Găetan TROUBLE Academy
11 Criss Challenge Arts
12 Theodora Helgiu TROUBLE Academy
13 Eliza Popescu Doma Art Style
14 Maya TROUBLE Academy
15 Alexandru Ilie TROUBLE Academy
16 Karla TROUBLE Academy
17 Mayar TROUBLE Academy
18 Antonia Manu TROUBLE Academy
19 Daria Challenge Arts
20 B-boy Antonio Doma Art Style
EXTRA Hip Hop (FINALE) 1vs1, 13 - 17 ani
1 Eduard Cristian Stănescu TROUBLE Academy
2 Ana-Maria Pîrvu TROUBLE Academy
3 D&G independent
4 Mara Nechifor Challenge Arts
5 David Constantin TROUBLE Academy
6 Amalia Păun TROUBLE Academy
7 Miru Challenge Arts
8 Sorina-Cristiana Dina TROUBLE Academy
9 Mara Ioana Ghinea Challenge Arts
10 Alexandra Banu TROUBLE Academy
11 Andreea Popa Challenge Arts
12 Gabriela Alexandra Botezatu TROUBLE Academy
13 Nicola Nastase Challenge Arts
14 Adam Chitu Challenge Arts
15 Ecaterina Ioana Ionescu TROUBLE Academy
16 Yaya Challenge Arts
17 Zen Doma Art Style
18 Nicholas Chiriac All In One Dance
EXTRA Hip Hop (FINALE) 1vs1, 18+ ani
1 Ais TROUBLE Academy
2 Pingu Challenge Arts
3 Tudoraka TROUBLE Academy
4 Predii Revolution Dance Studio
5 Nicu Revolution Dance Studio
6 Sebastian Ichim TROUBLE Academy
7 Costain TROUBLE Academy
EXTRA Hip Hop (FINALE) 2vs2, 7 - 12 ani
1 Daria Dumitrescu & Antonia Trandafir TROUBLE Academy
2 Anne Parascan & Alexandra Miruna Vlad TROUBLE Academy
3 David Găetan & Gabriel Parascan TROUBLE Academy
4 Mara Edulescu & Daria Moscalu TROUBLE Academy
EXTRA Hip Hop (FINALE) 2vs2, 13 - 17 ani
1 David Constantin & Sorina-Cristiana Dina TROUBLE Academy
2 Gabriela Alexandra Botezatu & Ana-Maria Pîrvu TROUBLE Academy
14:00STOP CHECK IN
14:30NOSTALGIA INTERMISSION
15:00PREMIERE BATTLE
15:30STAGE ACCOMMODATION
17:30EXTRA HHI CREWS (FINALE)
17:00EXTRA JUNIOR* 7 - 12 ani02:59
1 Mini Trouble TROUBLE Academy
2 Mini TRBL TROUBLE Academy
17:05EXTRA VARSITY* 13 - 17 ani03:38
1 RED WINGS CREW RED WINGS STUDIO
17:10EXTRA MEGACREWS* all ages05:56
1 Remember TROUBLE Academy
2 NEW LEGACY CLUB SPORTIV BOOM BOOM
17:30OFFICIAL HHI CREWS (FINALE)
17:30MINICREWS all ages04:35
1 R.A.MiniCrew Real Attraction
2 THE PLUG Piticu Dance Studio
3 The Hardest Generation The Hardest Generation
17:40JUNIOR 7 - 12 ani08:15
1 Challenge Kids Challenge Arts
2 FUNKY BEAT First Step Dance Studio
3 THE BROTHERS Piticu Dance Studio
4 X- Style Mini Kids Doma Art Style
5 Boom LiL LiL Motion Dance School
17:50VARSITY 13 - 17 ani20:11
1 ROYAL BEAT First Step Dance Studio
2 TRBL TROUBLE Academy
3 Black and White Let’s Go Dance
4 SIBBA THE ROCK SIBBA DANCE SPORT
5 Let’s Go Let’s Go Dance
6 X-Style Kids Doma Art Style
7 Mighty Crew Stop&Dance
8 Legendary Crew Stop&Dance
9 LiL Attitude LiL Motion Dance School
10 New LiL Style LiL Motion Dance School
18:40ADULT 18+ ani04:02
1 BROTHERS CREW Piticu Dance Studio
2 LOVE TO DANCE ADULT Asociația LOVE TO DANCE
19:00JV MEGACREWS până în 17 ani05:20
1 Gold Dust Crew Stop&Dance
2 BROTHERS JUNIOR Piticu Dance Studio
19:20MEGACREWS all ages17:10
1 Challenge Arts Family Challenge Arts
2 THE MISSION Piticu Dance Studio
3 Revolution Family Revolution Dance Studio
4 BROTHERS FAMILY Piticu Dance Studio
5 LOVE TO DANCE MEGACREW Asociația LOVE TO DANCE
20:30THE MOST WANTED FINALE
20:40PREMIERE CREWS